Восьма Група Закінчила Другий Модуль Програми

13 — 15 квітня 2018 року восьма група Програми «Адвокат Майбутнього» завершила другий модуль,  присвячений питанням взаємодії адвоката із судом та іншими учасниками процесу.

Протягом модулю учасники розглядали теми тренінгу, які охоплюють проблеми складної та токсичної комунікації, маніпуляцій. Адвокати також вчилися налагоджувати дієву комунікацію з процесуальними опонентами та судом, навичкам ефективного виступу в суді та веденню переговорів за гарвардською моделлю. Також учасники дискутували на тему корупції та конфлікту інтресів та шукали шляхи їх протидії.

Відкрили модуль керівник Програми Андрій Вишневський. Також на модулі були присутні президент АПУ у відставці Денис Бугай та Голова правління «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторія Мітько, менеджерка програм та радниця з правових питань Посольства США в Україні Олена Кустова.

Протягом модуля з учасниками працювали тренери Ірина Глущенкова та Віталій Касько. Супроводжували процес експерти Програми —  Юлія Лісова та Дмитро Кухнюк.

Окрім цього, суддя Верховного суду Олександра Яновська провела учасникам окремий тренінг на тему ефективного судового виступу.

Після модуля учасники поділились враженнями від навчання:

«Під час навчання на Програмі ми трансформуємося не тільки як адвокати, але і як особистості. Програма направляє нас і дає ціннісні орієнтири для життя, професії та спільноти загалом,» — поділився враженнями учасник сьомої групи.

«Другий модуль остаточно закріпив нас як команду. Ми вже не просто колеги, а цілісний організм, де кожен працює не лише особисто, а й в інтересах спільноти. Крім цього, ми змогли подивитися на себе зі сторони і покращити свої навички взаємодії із судом та іншими учасниками процесу,» — зауважила адвокатка-учасниця Програми.

З фотозвітом тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.