Восьма Група Пройшла Третій Модуль

8 — 10 червня 2018 року восьма група програми «Адвокат Майбутнього» пройшла навчання на третьому модулі, який присвячений надзвичайно важливій та актуальній темі комунікації в адвокатській спільноті.

Протягом модулю учасники досліджували сучасне розуміння лідерства, його важливість для адвокатури. Також адвокати розглядали модель компетентностей для адвоката-лідера та роль менторства в адвокатській спільноті. Учасники навчалися правильно впроваджувати зміни, і, вже традиційно, обговорювали етичні аспекти комунікації в адвокатській спільноті та постійний професійний розвиток адвоката.

Відкрив модуль керівник Програми Андрій Вишневський, який також виступив у якості експерта. Окрім цього, адвокат та засновник ЮФ “Василь Кісіль і партнери” Василь Кисіль відверто поспілкувався з учасниками з програми у форматі дискусії на теми модуля.

Протягом навчання з учасниками працювала тренер Ірина Глущенкова. Супроводжували процес експерти програми —  Юлія Лісова та Дмитро Кухнюк.

«Вразили історії лідерства. І, нарешті, я зрозумів, що лідерами не народжуються, але ними можна стати. Я відкрив для себе, які компетенції треба розвивати для виховування в собі лідера» — поділився враженнями учасник восьмої групи.

«Більшість адвокатів України є одинаками. І ми часто не задумуємося, що адвокатура може стати сильною тільки якщо ми навчимося всі разом працювати в єдиній команді. Важливо також ставати справжнім, а не формальним лідером у своїй команді» — зауважила адвокатка-учасниця програми.

З фотозвітом тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.