Вітаємо тренерів IV модуля програми «Адвоката майбутнього»!

Раді представити тренерів модуля IV третього сезону програми «Адвокат майбутнього». Модуль присвячено тренуванню навичок комунікацій адвоката з громадськістю та ЗМІ, а також адвокації змін. Отже, вітаємо у спільноті «Адвоката майбутнього»:

Станіслава Ясинського, українського журналіста  та режисера-документаліста. Стаж роботи на телебаченні – 21 рік. Працював кореспондентом ТРК «Віха» (Чернівці), журналістом каналів СТБ та 1+1, головним редактором програми «Ранок з Інтером», редактором ТСН. Є спеціальним кореспондентом «ТСН-Тижня з Аллою Мазур», де спеціалізується на висвітлені питань судочинства. Працював у зоні бойових дій.

Станіслав є постійним викладачем Вищої школи Media & Production групи «1+1 медіа», де веде курси авторської журналістики та журналістських розслідувань;

Максима Сухенка, українського журналіста, телеведучого, продюсера телевізійних фільмів і програм. Стаж роботи на телебаченні – понад 20 років. Працював репортером програм «Вісті» (ТЕТ), «Вікна» (СТБ), «УТН» (УТ-1), «ТСН» (1+1), оглядачем проектів «Вікна–Опівночі», «Вісті із Миколою Канішевським», «ТСН Тиждень».

Один із авторів програми «Гроші» на 1+1, співредактор «Секретних матеріалів» та головний редактор департаменту журналістських розслідувань холдингу «1+1 медіа».

Максим є постійним викладачем Вищої школи Media & Production групи «1+1 медіа» та доцентом кафедри кіно- і телемистецтва Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка;

Олександра Заславського, директора аналітичного відділу Громадської організації «Лабораторія законодавчих ініціатив», експерта ОБСЄ/БДІПЛ, аналітика державної політики. Має 12-річний досвід роботи в громадському секторі. Автор аналітичних документів у сфері парламентаризму, державного управління, громадської̈ участі.

 

Тренери, експерти та команда програми кілька місяців працювали над новими  структурою та змістовним наповненням модуля IV з урахуванням оцінки та пропозицій щодо покращення, наданими випускниками програми «Адвокат майбутнього» 2017 та 2018 років.

Модуль присвячений темам: 

  • етика та практика комунікації з медіа;
  • розвиток навичок усної та письмової комунікації з журналістами;
  • формування комунікаційних стратегій;
  • планування та проведення  адвокаційних кампаній.

 

 Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

 Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.