Друга Сотня Учасників Розпочала Навчання

15 — 17 грудня 2017 року п’ята група (G5) Програми «Адвокат Майбутнього» відкрила навчальний рік другої сотні учасників і пройшла перший модуль, присвячений темі комунікації з клієнтом.  

Відкриття модуля відвідали керівник Програми Андрій Вишневський та президент АПУ у відставці Денис Бугай. Також модуль відвідали Голова правління «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторія Мітько, менеджер програм та радник з правових питань Посольства США в Україні Олена Кустова та менеджека проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксана Кікоть.

Протягом першого модуля учасники працювали над такими важливими темами для роботи з клієнтом, як налагодження двосторонньої комунікації, інтерв’ювання та консультування клієнта, планування справи та стратегії з метою якісного надання правничої допомоги, етика спілкування з клієнтом та обов’язки адвоката перед клієнтом. Також учасники досліджували роль адвоката у просуванні рівного доступу до правосуддя та навчалися управлінню емоціями та стресом.

Протягом тренігу з учасниками працювала тренерка Ірина Глущенкова. Супроводжували процес експерти Програми — Ольга Жуковська, Володимир Сущенко та Юлія Лісова.

Учасники G5 поділилися відгуками за підсумками першого модуля:

«Як виявилось, адвокатура надзвичайно глибока професія. Особливо в аспекті роботи з клієнтом. Моя робота адвокатом до програми – це тільки айсберг можливостей, а головне обов’язків адвоката. Звідси я їду з відчуттям себе, як нового адвоката».

«Я розумію, чому програма саме так називається. Нам точно є, що міняти в адвокатурі, тобто собі. Ми майже ніколи не вчилися як працювати з клієнтом. Та, на жаль, ми майже не використовували правила етики під час своєї роботи. Обом цим питанням не приділяли уваги в універсітетах. Важливо і те, що тут є багато однодумців, з якими я зміг розділити цінності адвокатури майбутнього».

З фотозвітом тренінгу можна ознайомитися за посиланням.