Третій тренінг з аналізу та написання юридичних текстів

1-3 лютого 2019 року у м. Києві Програма «Адвокат Майбутнього» провела третій тренінг з аналізу та написання юридичних текстів – тема, яка є одією з найбільш актуальних та затребуваних в правничій спільноті.

У триденному навчанні взяли участь випускники першої та другої сотні Програми. Тренінг пройшов у співпраці та за підтримки Посольства США в Україні.

Як правильно організувати процес аналітичного мислення і відобразити його за допомогою мовних засобів, – цьому адвокатів навчала тренерка Оксана Колубмет.  Експертами на заході стали Вікторія Мітько, голова правління Громадської організації «Об’єднання адвокатів, які надають БПД»,  д.ю.н. Андрій Орлеан, керівник програми «Права людини у досудовому розслідуванні» Експертного центру з прав людини та к.ю.н. Сергій Гончаренко, експерт програми «Адвокат Майбутнього», професор, завідувач кафедри прав людини, міжнародного та європейського права Академії адвокатури України.

Під час триденного тренінгу учасники дізнавалися:

  • як логічна структура тексту залежить від структури норми;
  • як ми сприймаємо та опрацьовуємо інформацію;
  • формати тексту-аналізу;
  • які елементи впливають на структуру тексту, та
  • що ми можемо спростувати і як наводити контраргументи.

ФОТОЗВІТ тренінгу

***

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.