Четверта група пройшла навчання на третьому модулі Програми

6 — 8 жовтня 2017 року четверта група Програми «Адвокат Майбутнього (далі – Програми) пройшла в Харкові третій модуль, який присвячений надзвичайно важливій та актуальній темі темі «Комунікація в адвокатській спільноті».

«Початок третього модуля для вашої групи співпав з надзвичайно важливою подією – стартом набору на другий етап Програми! Нам надзвичайно приємно, що ваші відгуки про Програму допомагають нам залучити до конкурсного відбору наступної «сотні» кращих. А вас очікують ще два модулі і я бажаю отримати максимум знать та задоволення на них!» – розпочала тренінг вступним словом менеджерка Програми Дар’я Писаренко.    

З учасниками працювали тренер Ірина Глущенкова та експерт – модератор третього дня модуля – адвокат Юлія Лісова. Супроводжували процес експерти Програми — Олександра Яновська та Андрій Костін.

Теми триденного тренінгу охопили наступні питання:

Сучасне розуміння лідерства (лідерство як сучасний підхід до управління та ведення змін);

Розвитку команди та лідерство; стилі управління (по Д. Гоулмену); Ведення змін: етапи та фактори, що впливають на зміни;

Менторство та зворотній зв’язок;

Перемовини на основі інтересів;  

Постійне порфесійне навчання та розвиток адвокатів;

Етика спілкування між адвокатами;

Особливості спілкування адвокатів у соціальних мережах;

Незалежність адвоката та правосуддя.

«Неймовірно надихає сама атмосфера тренінгу, яку створюють і учасники Програми – Адвокати Майбутнього, і організатори. Мене вражає, в якій кількості ми генеруємо під час тренінгу важливі та цінні ідеї для розвитку Адвокатури Майбутнього» – зазначив учасник Програми.

Теми лідерства, менторсва та наставництва в адвокатурі надзвичайно зацікавили учасників: «Після третього модуля мені доведеться повністю переосмислити свою співпрацю зі стажистами та помічниками. Тепер я по іншому дивлюсь на питання лідерства в адвокатурі. А на питання «Чи повинен справжній лідер вирощувати навколо себе лідерів?» я відповім виключно – «Так!» – зауважила учасниця Програми по закінченню тренінга.

З фотозвітом тренінгу можна ознайомитися за посиланням.