Шоста Група Відкрила Навчання на Третьому Модулі

11 — 13 травня 2018 року шоста група програми «Адвокат Майбутнього» розпочала навчання на третьому модулі, який присвячений надзвичайно важливій та актуальній темі комунікації в адвокатській спільноті.

Протягом модулю учасники досліджували сучасне розуміння лідерства, його важливість для адвокатури. Також адвокати розглядали модель компетентностей для адвоката-лідера та роль менторства в адвокатській спільноті. Учасники навчалися правильно впроваджувати зміни, і, вже традиційно, обговорювали етичні аспекти комунікації в адвокатській спільноті та постійний професійний розвиток адвоката.

Відкрив модуль керівник Програми Андрій Вишневський, який також виступив у якості експерта. Окрім цього, адвокат та засновник ЮФ «Василь Кісіль і партнери» Василь Кисіль відверто поспілкувався з учасниками з програми у форматі дискусії на теми модуля.

Протягом навчання з учасниками працювала тренер Ірина Глущенкова. Супроводжували процес експерти програми —  Юлія Лісова та Андрій Костін.

«Я ніколи не думала про себе як про лідера. Як і більшість колег, була сконцентрована виключно на виконанні своїх професійних обов’язків. Тепер після модуля світ перевернувся з ніг на голову. Я чітко розумію, що адвокат-лідер потрібен суспільству та професійному середовищу» — поділась враженнями учасниця шостої групи.

«Робота в команді — надзвичайно важливий і доволі тяжкий елемент побудови адвокатської практики та її розвитку. Управління змінами та менторство на модулі вплинули на мою подальшу роботу в нашому адвокатськму об’єднанні» — зауважив адвокат-учасник програми.

З фотозвітом тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.