Шоста Група Пройшла Навчання на Другому Модулі

16 — 18 березня 2018 року вже шоста група Програми «Адвокат Майбутнього» розпочала навчання на другому модулі, який був присвячений питанням взаємодії адвоката із судом та іншими учасниками процесу.  

Протягом модулю учасники розглядали теми тренінгу, які охоплюють проблеми складної та токсичної комунікації, маніпуляцій. Адвокати також вчилися налагоджувати дієву комунікацію з процесуальними опонентами та судом, навичкам ефективного виступу в суді та веденню переговорів за гарвардською моделлю. Також учасники дискутували на тему корупції та конфлікту інтресів та шукали шляхи їх протидії.

Відкрили модуль керівник Програми Андрій Вишневський. Також на модулі були присутні президент АПУ у відставці Денис Бугай та Голова правління «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторія Мітько, менеджерка програм та радниця з правових питань Посольства США в Україні Олена Кустова.

Окрім цього, суддя Верховного суду Олександра Яновська провела учасникам окремий тренінг на тему ефективного судового виступу.

Протягом модуля з учасниками працювали тренери Ірина Глущенкова та Віталій Касько. Супроводжували процес експерти Програми —  Юлія Лісова та Андрій Костін.

«Ми мали можливість подивитися на себе зі сторони саме під час другого модуля. Багато разів. І під час вправ з проведення переговорів, і під час тренування своїх судових виступів. Мабуть, це був один з найефективніших інструментів: “дзеркало”, яке ви нам дали на тернінгу, дозволить нам працювати над собою далі.» — поділився враженнями учасник шостої групи.

«Ми три дні, відключивши телефони, наче губки поглинали стільки корисної інформації, що навіть якщо ми використаємо тільки частину її, все одно, станемо в рази кращими адвокатами. А головне, я маю на меті поділитися з колегами новими знаннями та навичками. Тримати в собі таке буду вважати за злочин.» — зауважила адвокатка-учасниця Програми.

З фотозвітом тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.