Адвокати майбутнього вийшли на фінішну пряму до ВС та ВАКС

За повідомленням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, члени Комісії завершили перевірку практичних робіт, виконаних у межах конкурсів до Верховного Суду (ВС) та Вищого антикорупційного суду (ВАКС), після чого стало відомо, скільки кандидатів успішно виконали завдання та продовжать участь у конкурсі. Виконанню практичних робіт передувало анонімне письмове тестування.

Ми з радістю слідкуємо за успіхами наших адвокатів майбутнього! На фінішну пряму до ВС та ВАКС вийшли випускники Програми, а саме: Віктор НогачевськийВіра Михайленко та Олег Федоров (ВАКС), Микола Глотов (Апеляційна палата ВАКС), а також Володимир Бондар та Аліна Сіра – до ВС.

Вони успішно пройшли всі етапи добору (письмове тестування та практичне завдання) та були допущені до другого етапу кваліфікаційного оцінювання.

Вітаємо членів спільноти «Адвокат Майбутнього» та бажаємо їм перемоги у конкурсі!

***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

«Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Протягом 2018 року програма за продовження канадської підтримки була суттєво доопрацьована та удосконалена за допомоги Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні. Організатором Програми є ГО «Адвокат майбутнього»  у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. Спільнота випускників Програми включає понад 200 адвокатів з усіх регіонів України.