У Львові з’явилося дерево майбутнього

6 квітня 2019 року адвокати майбутнього долучилися до весняної ініціативи Асоціації правників України «Посади дерево, допоможи природі разом з АПУ».

Правники висадили дерева, й одне з них присвятили Програмі «Адвокат Майбутнього». Тепер у нас є дерево у Львові – слива «Нігра»!

Дякуємо за ініціативу та втілення: Ганна Лиско, Роман Шпирка, Світлана Ільницька, Сергій Паславський, Андрій Козій, Олександр Кульчицький, Тарас Миська, Вікторія Семко, Олег Кірієвський!

***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.