Адвокати майбутнього склали присягу судді

11 квітня 2019 року відбулося урочисте складення присяги новопризначеними суддями Вищого антикорупційного суду.

Серед 38 новопризначених суддів – четверо випускників Програми «Адвокат майбутнього»: Віктор Ногачевський, Микола Глотов, Віра Михайленко та Олег Федоров.

Вітаємо колег з перемогою та бажаємо успішної роботи на посаді! Віримо, що наші випускники і члени спільноти зможуть стати уособленням якісних змін в українському правосудді.

Джерело фото: President.gov.ua, Евгений Король (Юридическая практика)

 ***

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.