Адвокати майбутнього рекомендовані до Вищого антикорупційного суду!

Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) визначила результати проведення конкурсу до Вищого антикорупційного суду.

Сьогодні був зачитаний рейтинговий список з список з 52 кандидатів у судді. Перші за списком 27 претендентів є переможцями конкурсу в Антикорупційний суд і рекомендовані до призначення суддями Вищого антикорупційного суду. Окрім того, ВККС оголосила список переможців конкурсу в апеляційну палату Антикорупційного суду.

Серед рекомендованих 27-ми переможців є чотири випускники Програми «Адвокат Майбутнього»: Віктор Ногачевский, Віра МихайленкоОлег Федоров та Микола Глотов (апеляційна палата Антикорупційного суду).

Остаточний список переможців на 27 вакансій суддів Антикорупційного суду і 12 вакансій суддів апеляційної палати буде оголошено комісією 7 березня.

Від імені організаторів та спільноти Програми «Адвокат Майбутнього» вітаємо колег з перемогою та бажаємо успішної роботи на посаді! Впевнені, що набуті навички під час навчання у Програмі стануть вам у нагоді.

Ми пишаємося вашими здобутками та віримо у те, що саме адвокати майбутнього привнесуть якісні зміни в здійснення правосуддя в нашій країні.

Віра Михайленко

Олег Федоров

Віктор Ногачевський

Микола Глотов

***

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.