Адвокатки Майбутнього пройшли перший етап у конкурсі на посаду судді

Шестьох учасниць Програми «Адвокат Майбутнього» Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнала такими, що за результатами спеціальної перевірки відповідають установленим Законом вимогам до кандидата на посаду судді.

7 червня 2018 року відбулось засідання ВККС України, метою якого стало визначення результатів спеціальної перевірки в межах процедури добору кандидатів на посаду судді місцевого суду. Випускниць та учасницю Програми, а саме: Віру Михайленко, Ольгу Семенюк, Аллу Ширант, Ганну Рижко, Юлію Байдуж та Ірину Подкопаєву  визнано такими, що відповідають установленим Законом вимогам до кандидата на посаду судді.

Вітаємо адвокаток  з проходженням одного із основних етапів участі  в конкурсі на посаду судді місцевого суду,  що є підставою для зарахування на навчання до Національної школи суддів України. Бажаємо вдало пройти наступні етапи добору!

Попереду в Ольги, Віри, Алли, Ганни, Юлії та Ірини, окрім навчання у НШСУ, кваліфікаційний іспит та конкурс на посаду судді. Впевнені, що набуті знання та навички під час проходження Програми «Адвокат Майбутнього» стануть кандидаткам в нагоді.

«Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.