Адвокат майбутнього – кандидат до РГК при НАБУ

Сьогодні, 30 травня, громадяни України за допомогою електронного голосування можуть обрати склад Ради громадського контролю (РГК)  при Національному антикорупційному бюро України.

РГК було утворено в 2015 році для забезпечення прозорості та контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро України. Основними завданнями Ради громадського контролю є контроль за діяльністю НАБУ та посилення комунікації з суспільством.

Цього року серед кандидатів до РГК є і випускник Програми «Адвокат майбутнього» – Денис Шкаровський, адвокат, радник VB PARTNERS.

Ми пишаємося готовністю Дениса долучитися до реалізації такої поважної місії та бажаємо йому перемоги! Ми переконані, що Денису стануть у нагоді знання, цінності та навички отримані під час навчання в Програмі.

Голосування триває 12 годин. За його результатами за рейтинговою системою відбирають перші 15 переможців, які і стають членами РГК. Строк повноважень членів РГК складає один рік.

Проголосувати за Дениса можна за посиланням.

Повний перелік делегатів до РГК

***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.