Випускник «Адвокат Майбутнього» про протидію домашньому насильству

31 серпня 2018 року у м. Харків випускник Програми «Адвокат Майбутнього» Максим Братовченко виступив доповідачем на заході, присвяченому обговоренню нових підходів протидії домашньому насильству.

Захід було організовано Відділенням Асоціації правників України в Харківській області спільно з Департаментом охорони здоров’я Харківської міської ради, Головним управлінням національної поліції в Харківській області та Апеляційним судом Харківської області.

У своїй доповіді Максим Братовченко зауважив на неоднозначному ставленні суспільства до теми домашнього насильства. Він навів статистику, за якою  економіка України зазнає великих втрат – у 2016-2017 роках втрати склали 208 млн. доларів США на рік у зв’язку з існуванням цього явища.

«Існує нагальна потреба якнайшвидшого впровадження новел Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», зокрема, винесення термінових заборонних та обмежувальних приписів, ведення Єдиного реєстру випадків домашнього насильства, програм для жертв та кривдників тощо», – зазначив Максим Братовченко.

Адвокат запропонував учасникам круглого столу зосередитися на практичній стороні питання протидії домашньому насильству та надати присутнім реальні інструменти протидії цьому явищу.

***

Матеріал, викладений у цій статті, – це особисті погляди автора. Вони не є офіційною позицією програми «Адвокат Майбутнього», Асоціації правників України, Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», Канадського бюро міжнародної освіти або Уряду Канади та Посольства США в Україні.

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

«Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.