В юриспруденції неможливо розвиватися професійно, не розвиваючись як особистість, — інтерв’ю Людмили Гриценко

Випускниця першої сотні Програми «Адвокат Майбутнього» Людмила Гриценко в ефірі Черкаського телеканалу Експо-ТВ розповіла про успішну модель професійного розвитку адвоката, про можливості, яким має передувати бажання, про свою участь у Програмі «Адвокат майбутнього».

 

ТРК "ЕКСПО-ТВ" Live

Программа "Експозиція" – прямий ефір.Сьогодні в прямому ефірі нашого каналу адвокат Людмила Гриценко. Ведуча – журналіст Ольга Мальована.Телефон студії незмінний – (0472) 502 – 374.

Опубліковано ТРК "Expo-TV" 7 березень 2018 р.

Шановні учасники другої сотні, Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org.

Погляди представлені у цій статті, є позицією автора статті, і не є офіційною позицією Програми «Адвокат Майбутнього»,  Асоціації правників України, Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»,  Посольства США в Україні, Канадського бюро міжнародної освіти або Уряду Канади.