Ефективна приватизація земель: алгоритм дій

27 грудня 2018 року у м. Черкаси випускники програми «Адвокат Майбутнього» спільно з Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели тренінг, присвячений темі: «Ефективна приватизація земель: алгоритм дій».

На початку тренінгу до учасників звернувся Станіслав Скіць, адвокат, випускник програми «Адвокат Майбутнього», директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Доповідачами заходу були випускники Програми «Адвокат Майбутнього» Людмила Гриценко та Олексій Шамов.

Програма заходу складалася з двох сесій. Спочатку учасники планували порядок дій з придбання земельної ділянки у власність, а далі «проходили лабіринтами мовчазної згоди та дискреції», як сформулювали доповідачі тренінгу. За традицією заходів Програми, тренінг включав обговорення практичної справи, яка містила неоднозначні дані.


Коментар:

На цьому тренінгу ми обмінюємося найціннішим досвідом, який дозволяє по новому, без звичних шор, поглянути на приватизацію землі й впевнитись, що протидія державних органів не вплине на отримання позитивного результату, якщо маєш знання процедури.

Чотири міні-лекції, вплетені поміж десятка практичних кейсів й дискусій, зворотній зв‘язок з фірмовою системою подання сигналу, кава й візуалізація на фліпчартах – все сприяє якісному навчанню та обговоренню.

Тренери надихаються новими ідеями, учасники діляться власним досвідом. Потім кожен для себе вирішує, що з отриманого забере з собою. А колись «магічні» слова «мовчазна згода» та «дискреція» входять до власного арсеналу юридичних інструментів.

Олексій Шамов, тренер


Коментар:

Коротко про тренінг. Це пілотний для Черкас проект з hard skills, який проходить у форматі чотирьох міні-лекцій з обговоренням практичних кейсів для засвоєння матеріалу.

Зважаючи на активну позицію учасників, великукількість запитань та жваве обговорення, яке продовжилось після закінчення тренінгу, ми з Олексієм зрозуміли – тема актуальна, тема знайшла відгук на всі 100%, і це неймовірно надихає.

Ми ділилися судовою практикою та напрацьованими алгоритмами з власного досвіду. Аудиторія це відчула.

Для себе особисто, перед проведенням тренінгу (у ході його підготовки) я виписую кінцеві і процесуальні цілі. Однією з таких цілей є створення простору і атмосфери для обміну досвідом… А ще однією – напрацювання культури і єдності в професії. Ділитися це так кайфово – ніхто нічого не втрачає, навпаки – кожен отримує і нові інструменти, і розширює свій професійний арсенал… Насправді, нас, адвокатів, скільки всього об’єднує і тренінги в такому форматі – це ідеальна платформа для об’єднання і розвитку свідомої професійної спільноти.

Людмила Гриценко, тренерка

***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

«Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.