Про захист за ст. 130 КУпАП та про захист прав адвокатів поговорили в Сумах

23 вересня 2018 року у м. Суми члени спільноти Програми «Адвокат Майбутнього» провели черговий семінар «Практика та методологія доказування у справах з КУпАП в аспекті статті 130».

Своїм досвідом з колегами ділилися випускники Програми «Адвокат Майбутнього» Артем Донець та Алла Ширант.

Як і раніше, ключовими темами для обговорення та роботи в групах стали особливості захисту за ст.130 КУпАП на досудовій стадії та в суді, а також особливості підготовки до захисту за цією ж статтею для подальшого звернення до ЄСПЛ.


***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

«Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.