Тренінг: Ефективна комунікація як запорука успішного адвоката

24 травня 2019 року Комітет по роботі з молодими адвокатами Ради адвокатів Одеської області спільно з ГО «Адвокат майбутнього» провели тренінг на тему: «Ефективна комунікація – як MUST HAVE успішного адвоката».

Тренерами виступили випускники Програми «Адвокат майбутнього» – адвокатка Марина Саєнко, та адвокат Роман Шпирка. Тренери є сертифікованими експертами НААУ та пройшли тренінг для тренерів (ТоТ) з розвитку навичок роботи із вразливими групами клієнтів системи БПД, який був організований проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» разом з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Під час тренінгу адвокати удосконалювали свої знання та навички з таких питань:

  • Перший контакт адвоката з клієнтом – єдиний шанс справити правильне враження;
  • Правила нетоксичної комунікації з клієнтом;
  • Значення якісного інтерв’ювання клієнта;
  • Навички активного слухання;
  • Як адвокату говорити з клієнтом «однією мовою»?
  • Практичні рекомендації для налагодження конструктивного діалогу між адвокатом та клієнтом.
  • Що адвокат має знати про себе, щоб зберегти свою професійність?

На відкритті тренінгу перед учасниками виступив голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз з лекцією на тему: «Адвокатська етика: перспективи на майбутнє та розвиток».

***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.