Учасники Програми «Адвокат Майбутнього» долучилися до реалізації інноваційних проектів у галузі правосуддя

У червні-липні 2018 року експерт Програми «Адвокат Майбутнього» Андрій Костін, а також учасники Програми Луїза Романадзе та Олександр Козлов взяли участь у координаційних зустрічах партнерів з метою запровадження процедури онлайн врегулювання спорів.

Учасники зустрічей обговорили пілотний проект із  врегулювання спорів онлайн, оптимальні варіанти його запровадження та потенційні перешкоди, враховуючи відповідний досвід Канади, США та країн Європи.

Експерти Програми USAID «Нове правосуддя» представили результати оцінювання потенційних ініціатив щодо вирішення спорів в режимі онлайн. Відповідний звіт можна знайти за посиланням). Обговоривши представлені результати, учасники зустрічі погодили план подальших дій для забезпечення реалізації проекту.

У травні-липні 2018 року експерт Програми «Адвокат Майбутнього» Андрій Костін, а також учасники Програми Луїза Романадзе та Ірина Сучілова взяли участь в заходах, метою яких є створення в Україні громадських центрів сприяння доступу до правосуддя.

На цих заходах презентували досвід створення та розвитку громадських центрів правосуддя в США, Сінгапурі та країнах Латинської Америки. Окрім того, учасники мали нагоду ознайомитися із успішним досвідом таких центрів у напрямі  сприяння доступу до правосуддя та підвищення довіри громадян до судової влади та державних інститутів сектору юстиції. Більше про громадські центри сприяння доступу до правосуддя за посиланням.

На липневому заході Адвокати Майбутнього обговорили концепцію створення першого в Україні громадського центру сприяння доступу до правосуддя в Одесі на базі Київського районного суду.

* * *Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org.

«Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.