Учасники Програми Очолили Одеське Відділення Асоціації Правників України

 

Раді продовжити чудові новини від експертів та учасників програми «Адвокат Майбутнього»!

12 квітня 2018 року відбулись загальні збори Відділення Асоціації правників України в Одеській області, на яких Головою відділення обрали учасника програми Олександр Байдеріна.

Також до складу Ради відділення увійшли випускники та учасники програми: Ростислав Молодецький , Світлана Сергєєва та Олександр Козлов. 

Вітаємо колег із обранням! Бажаємо  натхнення та сил для рeалізації цілей які вони собі поставили, балотуючись на керівні посади відділення АПУ в регіоні! Попереду процедура офіційного затвердження Правлінням АПУ, тому очікуємо на новини від Асоціації.

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями

професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org.

«Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.