Учасниці Програми «Адвокат майбутнього» долучилися до обговорення нового законодавства у галузі ІВ

Учасниці Програми «Адвокат майбутнього» Марина Савченко та Анна Кравчук долучилися до обговорення нового Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав».

Захід пройшов 16 серпня 2018 року у м. Києві за ініціативи Комітету Асоціації правників України з інтелектуальної власності.

Менш ніж за три місяці Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розпочне прийом заяв про реєстрацію організацій колективного управління. Тож правники вирішили розібратись, як підготуватися до реєстрації та акредитації ОКУ, що очікувати від діяльності ОКУ користувачам та правовласникам, чи будуть діяти договори, укладені з ОКУ до набрання чинності новим Законом тощо.

Марина Савченко виступила доповідачем у межах теми заходу, у той час як Анна Кравчук модерувала засідання у якості члена Ради Комітету з інтелектуальної власності.

–За матеріалами прес-служби АПУ

***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

«Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Програма «Адвокат Майбутнього» була розроблена протягом 2016-2017 рр. за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» з експертним внеском Канадської асоціації юристів. У 2018 р. Програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти.