Адвокатки Майбутнього обрані до Комітету медичного та фармацевтичного права та біоетики

Учасниць Програми Наталію Маркочеву, Оксану Міськів та Ольгу Сінько обрали до Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України.

Комітет є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, утвореним при Національній асоціації адвокатів з метою розвитку практики медичного і фармацевтичного права, правових основ біоетики, забезпечення ефективного захисту прав людини в сфері охорони здоров’я.

Учасниці Програми також сприятимуть професійному розвитку адвокатів, зокрема, шляхом спеціалізованих навчань, гармонізації українського законодавства у сфері охорони здоров’я із законодавством Європейського Союзу та його реформування з використанням досвіду розвинених демократичних країн.

Щиро вітаємо Адвокаток Майбутнього з обранням до профільного Комітету! Ми пишаємося учасниками, що дійсно стають агентами змін у професії і працюють над розвитком галузі охорони здоров’я. Сподіваємося, що набуті навички та досвід, отримані у Програмі вам в цьому тільки допоможуть. Бажаємо натхнення та сил!

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org.