G9 розпочала навчання у Програмі

1-3 березня 2019 року І група третьої сотні Програми «Адвокат майбутнього» розпочала навчання з розвитку навичок soft skills. Група отримала кодову назву G9 – у такий спосіб ідентифікується кожна група Програми – яка супроводжуватиме їх впродовж всього навчання. Кожна сотня учасників ділиться на 4 групи. Відповідно, перша група третьої сотні є 9-ю групою Програми.

Керівник програми Андрій Вишневський відкрив роботу модулю та розповів учасникам про витоки програми та про те, що чекатиме їх попереду. Адвокатів зустріли оновлена команда організаторів, тренерів та вдосконалена програма. Перший модуль за традицією був присвячений комунікації з клієнтом. Робота адвоката починається саме з комунікації з клієнтом, і вона має бути ефективною.

Тренеркою модулю стала Світлана Савчук, сертифікована бізнес-тренерка з 15-річним стажем роботи у галузі бізнес-освіти. У якості асистента їй допомагала Людмила Гриценко, випускниця Програми, сертифікована тренерка з soft skills та тренерка системи БПД. Нагадаємо, що Людмила пройшла  тренінг для тренерів (ТоТ) з розвитку навичок роботи із вразливими групами клієнтів системи БПД, який був організований проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» разом з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Учасники проходили навчання у модулі під пильним оком експерта Програми Андрія Костіна.

Під час модулю адвокати розвивали такі навички та знання:

  • Управління очікуваннями та налагодження двосторонньої комунікації. Інтерв’ю з клієнтом і роз’яснення ролі адвоката.
  • Етика спілкування з клієнтом, обов’язки адвоката перед клієнтом.
  • Надання рекомендацій клієнтові та звітування перед клієнтом.
  • Управління емоціями та стресом.
  • Розуміння ролі адвоката у просуванні рівного доступу до правосуддя.

З фотозвітом тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

***

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.