9 група пройшла навчання на IV модулі програми

15 – 17 листопада 2019 року 9 група третього сезону Програми «Адвокат майбутнього» пройшла навчання з розвитку навичок soft skills на модулі з теми «Зв’язки з громадськістю та медіа. Адвокація» в рамках четвертого модуля Програми.

Тренери, експерти та команда програми кілька місяців працювали над новими  структурою та змістовним наповненням модуля IV з урахуванням оцінки та пропозицій щодо покращення, наданими випускниками програми «Адвокат майбутнього» 2017 та 2018 років.

Модуль присвячений темам:

  • етика та практика комунікації з медіа;
  • розвиток навичок усної та письмової комунікації з журналістами;
  • формування комунікаційних стратегій;
  • планування та проведення  адвокаційних кампаній.

Тренерами модулю стали: Станіслав Ясинський, український журналіст  та режисер-документаліст. Стаж роботи на телебаченні – 21 рік; Максим Сухенко, український журналіст, телеведучий, продюсер телевізійних фільмів і програм. Стаж роботи на телебаченні – понад 20 років та Олександр Заславський, директор аналітичного відділу Громадської організації «Лабораторія законодавчих ініціатив», експерт ОБСЄ/БДІПЛ, аналітик державної політики. Має 12-річний досвід роботи в громадському секторі.

Групу супроводжувала експертка Вікторія Мітько,  Голова ВГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу».

ФОТОЗВІТ

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.