ВІДКРИТО НАБІР ДО ТРЕТЬОЇ СОТНІ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ «АДВОКАТ МАЙБУТНЬОГО»

Стартує відбір адвокатів для участі у третьому навчальному циклі програми «Адвокат Майбутнього» — першої всеукраїнської програми професійного розвитку адвокатів, спрямованої на підвищення якості правничої допомоги, етичних стандартів її надання, підтримку впровадження реформ у сфері правосуддя та розвитку правничої спільноти в Україні.

Програма формує спільноту професіоналів, об’єднаних на основі спільних цінностей, які прагнуть надавати правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, готові бути агентами змін заради цілей справедливого правосуддя та лідерами у професійній спільноті.

Ми пишаємося тим, що 9 випускників Програми були обрані до органів адвокатського самоврядування, 1 випускник став суддею Верховного суду, 1 увійшов до складу Громадської ради доброчесності при ВККС, більше десятка – беруть участь у конкурсах на посади суддів.

Програма складається з навчальних модулів, спрямованих на практичне відпрацювання та удосконалення навичок, необхідних у щоденній роботі кожного адвоката. Це не навчання праву і процесу. Натомість ми пропонуємо те, чого юристи не отримали в українській юридичній школі: як ефективно взаємодіяти з клієнтами, судом, процесуальними опонентами, громадськістю та медіа. Ми дамо відповіді на запитання, що означає для адвоката бути лідером і як вберегти себе від професійного вигорання. Ми спростуємо звичне твердження про те, що клієнт – це головний ворог адвоката.

Учасниками Програми можуть стати успішні адвокати з усієї України, які ведуть активну і результативну громадську діяльність, мають власне бачення та ідеї щодо реформ у сфері правосуддя й готові працювати над вдосконаленням правової системи країни.

Відбір учасників проводитиметься шляхом анкетування та, за необхідності, особистого інтерв’ю. Для того, щоби стати учасником Програми, необхідно заповнити анкету. Перед заповненням анкети, варто ознайомитися з Переліком запитаньОписом Програми та умовами участі у ній, Правилами участі у Програмі, та Рекомендаціями щодо заповнення анкет.

Заявки для участі приймаються до 24:00 25 січня 2019 року. Для тих, кому пощастить потрапити до третьої сотні, навчання розпочнеться навесні 2019 року і триватиме впродовж року.

***

Програма «Адвокат Майбутнього» була підготовлена і апробована протягом 2016–2017 років у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади. Протягом 2018 року програма за продовження канадської підтримки була суттєво доопрацьована та удосконалена за допомоги Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні. Організатором Програми є ГО “Адвокат майбутнього” у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. Спільнота випускників Програми включає понад 200 адвокатів з усіх регіонів України.