Як офіс команди «Адвокат майбутнього» турбується про планету

До Всесвітнього дня навколишнього середовища ми вирішили розказати, як офіс Програми «Адвокат майбутнього» сортує сміття. До речі, цей день ООН проводить з метою суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля.

Ми, команда програми «Адвокат майбутнього», з повагою ставимось до навколишнього середовища і переконані, що кожен з нас своїми діями може робити майбутнє чистішим та екологічнішим. Із 2018 року офіс громадської організації «Адвокат майбутнього» започаткував еко-політику та розпочав сортування сміття.

Як ми це робимо, і куди все відвозимо? Дуже просто! У нас в офісі є два зручних контейнери , куди ми збираємо всі види паперового, металевого, скляного та пластикового сміття. Як тільки контейнери наповнюються, ми відвозимо відходи на станцію сортування «Україна БЕЗ сміття» для їх подальшої переробки та утилізації. Також ми докладаємо всіх зусиль до створення якомога меншої кількості сміття. Ми будемо раді бачити у спільноті «сортувальників» усіх наших друзів та партнерів!

Якщо маєте бажання долучитись до сортування в офісі або ж вдома — не баріться, пишіть до УБС, замовляйте контейнери та дізнавайтесь про спеціальні програми для офісів. Робіть свій внесок у чисте довкілля! А тепер, нумо дивитись анімаційний мультик про еко-офіс! У головних ролях — всіма обожнюваний кіт-сусід Моня. Друзі, закликаємо поважати права кожного на екологічне довкілля та на чисте майбутнє!

 

***

Програма «Адвокат майбутнього» — дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 р. і вперше реалізована в межах проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, Громадською організацією «Адвокат майбутнього», у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД