Дата 18.02.2019
Місце проведення м. Дніпро, вул. Гоголя, 26
Категорія учасників адвокати, суддя, державні службовці, ПОМС

Тренінг «Антикорупція у земельних правовідносинах», Дніпро

Запрошуємо Вас відвідати 18 лютого 2019 року тренінг на тему “Антикорупція у земельних правовідносинах”. Серед іншого під час тренінгу будуть розглянуті питання дій адвоката для запобігання корупції при приватизації земель та про те, як за допомогою крмінального ровадження завершити процес приватизації.

Тренінг проводиться ГО “Адвокат майбутнього” у партнерстві з Молодіжним комітетом Ради адвокатів Дніпропетровської області.

Тренерки – випускники Програми “Адвокат майбутнього”, адвокати Олексій Шамов та Людмила Гриценко

Тренінг проводиться за підтримки Посольства США в Україні.

Запрошуємо до участі адвокатів, суддів, посадових осіб органів-розпорядників земель.

Заповнюючи дану реєстраційну форму, Ви підтверджуєте свою участь у тренінгу.

Тренінг проходитиме в хабі “Гоголь”, вул. Гоголя, 26
21 лютого 2019 року з 9:30 до 15:00.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Всього в тренінгу зможуть взяти участь 25 осіб. Реєстрація буде закрита автоматично після заповнення анкети 25 учасниками.

Чому тренінг важливий для адвокатів, суддів та посадових осіб органів-розпорядників земель.
Кожен громадянин має право на шість різних видів земельних ділянок! Інформація про це змушує замислитись буквально кожного. Якщо держава гарантує таке право громадянину, вона має забезпечити прозорий та дієвий механізм його реалізації. Правовий механізм існує, він прописаний просто і зрозуміло. Проте, на практиці, отримати ділянку хоча б одного з шести цільових призначень майже неможливо. Розпорядник земель знаходить для цього масу причин. Для заявника успіх тут залежить одночасно від багатьох чинників: правильно складеного клопотання, знання особливостей процедури, чіткої позиції у розмовах і переписці з органами-розпорядниками земель; аргументованої і зрозумілої для суду правової позиції. Тренінг саме про це. Простою мовою, на конкретних прикладах ми даємо змогу учасникам тренінгу «прокачатись» в цьому напрямку і бути впевненим учасником цих правовідносин. Для суддів цей тренінг є не менш важливим, оскільки об’єктивне розуміння ними процедури приватизації земель дозволяє пришвидшити поширення позитивної судової практики з цього питання. В свою чергу, різностороння обізнаність посадових осіб органів-розпорядників земель з процедурою приватизації земель дозволить уникнути найбільш поширених помилок цих органів в даному питанні та враховувати права і можливості заявників. Відтак, місією тренінгу, окрім поширення позитивних практик, є розбудова конструктивного діалогу між усіма учасниками процедури приватизації земель та запобігання корупції у цій сфері.

 • Метою тренінгу є:
  • напрацювання ефективних механізмів та активної позиції адвокатів по даній категорії справ;
  • об’єднання учасників процедури приватизації земель в об’єктивному розумінні взаємних потреб у цій категорії справ;
  • робота над стереотипами щодо гарантій держави;
  • визначення ролі адвоката у належному супроводі приватизації земель;
  • визначення ролі суду в процедурі приватизації земель;
  • визначення ролі посадових осіб органів-розпорядників земель у процедурі приватизації;
  • обговорення особливостей застосування ст.ст.118,121 ЗК України;
  • обмін досвідом між колегами;
  • аналіз існуючої судової практики;
  • напрацювання єдиної практики та запобігання корупції у земельній сфері.

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА

09:30 – 10:00 Вітальна кава
10:00 – 10:45 Відкриття заходу, вступна частина
10:45 – 11:00 Підготовка до роботи з кейсами

11:00 – 12:30  СЕСІЯ 1. СПЛАНУЙ І ЗРОБИ ПРАВИЛЬНО ВІД ПОЧАТКУ (дві лекції по 20 хв.)
12:30 – 13:00 Кава-пауза

13:00 – 14:30 СЕСІЯ 2. ПРОЙДИ ЛАБІРИНТАМИ МОВЧАНОЇ ЗГОДИ ТА ДИСКРЕЦІЇ
14:30 – 14:45 Загальне обговорення
14:45 – 15:00 Підбиття підсумків
Інформуємо Вас про те, що здійснюватиметься обробка Ваших персональних даних як учасника заходу з метою забезпечення Вашої участі у ньому та відповідно до цілей і мети обробки персональних даних, передбачених Положенням про обробку та захист персональних даних ГО «Адвокат Майбутнього» («Положення»). Детальніше із Положенням можна ознайомитися за посиланням http://tomorrowslawyer.org/захист-персональних-данних/. Заповнюючи цю реєстраційну форму Ви даєте згоду на збір, обробку та використання Ваших персональних даних, а також опублікування зроблених під час заходу фото і відео із Вашим зображенням на сайті, у соціальних мережах та друкованих виданнях.