Випускник Програми у фіналі Міжнародної правозахисної премії 2019 Американської асоціації юристів

Випускник першого сезону програми «Адвокат майбутнього», учасник другої групи  Олександр Кадієвський  у фіналі Міжнародної правозахисної премії-2019 Американської асоціації юристів (American Bar Association 2019 International Human Rights Award).

Вже протягом декількох років Олександр разом з колегами надає правничу допомогу жителям прифронтової території в рамках співпраці з Громадською приймальнею УГСПЛ в м.Краматорськ (Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ).

Вітаємо Олександра та дякуємо за внесок у захист прав людини та закріплення верховенства права. Поблизу лінії фронту це особливо цінно. Сподіваємось, що знання, отримані під час навчання в Програмі, стали у пригоді.

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.