Випускниця та учасниця Програми обрані до органів адвокатського самоврядування

Спільнота адвокатів майбутнього складається з найбільш активних представників професії, які готові бути агентами змін та лідерами серед юридичної спільноти. Це щоразу доводять наші випускники, які діляться з нами своїми успіхами та перемогами.

Випускниця Програми «Адвокат майбутнього» Яна Оскоріп (ІІ сотня) була обрана членкинею Ради адвокатів Тернопільської області. Учасниця третьої сотні Надія Сампара – обрана до кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатів Тернопільської області.

Ми вітаємо адвокаток з обранням та бажаємо натхнення та успіхів у роботі! Приємно бути свідками того, як оновлються органи самоврядування і бачити серед нових облич адвокаток майбутнього.

***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.