Правила використання матеріалів програми «Адвокат Майбутнього»

Шановні учасники, у межах навчальних модулів ви отримуєте матеріали, розроблені канадськими та українськими експертами Програми модуля за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Урядом Канади. Ми вітаємо ваше бажання поділитися з колегами тим позитивним досвідом, який ви отримали завдяки участі у Програмі. Звертаємо вашу увагу, що поширення та використання матеріалів, розроблених у межах Програми та отриманих учасниками під час навчання, можливе лише за умови дотримання наведених нижче правил. Під використанням та поширенням матеріалів мається на увазі будь-яке відтворення, публікація, поширення, переробка, переклад, включення як складових частин в інші матеріали тощо.

Правила використання матеріалів програми «Адвокат Майбутнього»:

1. Забороняється будь-яке комерційне використання матеріалів, відтворення текстів або їх фрагментів з метою комерційної реалізації (отримання прибутку).

2. Забороняється передавати та поширювати навчальний матеріал серед інших учасників із тих груп Програми, які це навчання ще не пройшли.

3. При використанні матеріалів Програми обов’язковим є посилання на програму «Адвокат Майбутнього» (далі — Програма) та проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» (далі — Проект):

  • при використанні у друкованому форматі та в друкованих виданнях — текстове посилання на Програму та Проект, а саме: «Цей матеріал розроблений в межах програми «Адвокат Майбутнього» за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Урядом Канади». З обов’язковим зображенням логотипа Програми, який ви можете знайти за посиланням.
  • при використанні матеріалів в електронному вигляді (інтернет-сайт, електронний файл тощо) у кожному випадку використання, окрім текстового посилання на Програму та Проект, обов’язковим є гіперпосилання на сайт Програми http://tomorrowslawyer.org з обов’язковим зображенням логотипа Програми, який ви можете знайти за посиланням.
  • при використанні під час радіо-, теле-, відеопрограм — у вигляді згадування найменування Програми, Проекту та Уряду Канади.

4. При використанні та поширенні матеріалів з дотриманням всіх вимог обов’язково повідомляти про це Програму та Проект листом на електронну пошту info@tomorrowslawyer.org з копією на office@qala.org.ua.

Сподіваємося на ваше розуміння та дотримання зазначених правил. У свою чергу, обіцяємо і далі продовжувати забезпечення учасників якісними та цікавими матеріалами в межах програми професійного розвитку «Адвокат Майбутнього».