Продовження тренінгів з розвитку soft skills для новопризначених прокурорів ОГП

Цьогоріч напровесні відновлюємо активність наших фірмових програм професійного розвитку для правників новим проєктом. 15 березня ми розпочали серію тренінгів для новопризначених прокурорів, які пройшли відкритий конкурс у вересні 2020 року, перемогли у ньому і зайняли посади в Офісі Генерального прокурора. Вже 5 та шоста групи пройшли перші п’ять днів тренінгів.

 

Програма включає навчання м’яким навичкам, а також сприяє формуванню активної професійної спільноти, зорієнтованої на зміни у середовищі прокуратури. Тренінги сфокусовані на моральних основах етики прокурорів, засадах справедливого правосуддя та ефективній усній та письмовій комунікації, розвитку лідерських навичок прокурорів.

Кожен прокурор і прокурорка, здійснюючи публічне обвинувачення, діють від імені усього суспільства, а отже є підзвітними йому. Вони оперують у складному комунікаційному середовищі на перетині інтересів та/або повноважень слідства, потерпілих, обвинувачених та їх захисників, суду, а також власного керівництва. Все це вимагає від прокурорів відточених комунікаційних навичок, опанування емоцій та розвитку лідерських здібностей.

Про те, як бути незалежними та брати на себе відповідальність за свою діяльність; як говорити з суспільством та працювати зі ЗМІ; як розвинути в собі лідера/лідерку; на які цінності спиратись при ухваленні рішень; як бути ефективним процесуальним керівником, як будувати партнерські відносини та якісно комунікувати з потерпілими, підозрюваними, слідчими, адвокатами та суддями, як працювати в команді; як впроваджувати зміни та як реагувати на зміни; як не вигоріти та не опустити руки та, головне; як своєю роботою підвищити рівень довіри суспільства, – про все це і дискутували учасники тренінгу протягом 5-ти перших днів програми.

Програма розроблена командою тренерів та експертів ГО Адвокат майбутнього
за підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США в Україні на замовлення Тренінгового центру прокурорів України. Тренінги проходять у Правовому клубі PRAVOKATOR Координаційного центру з надання правової допомоги та Тренінговому центрі прокурорів України.

Фото Стаса Юрченко: