Захист постраждалих від насильства: семінар в Дніпрі

Ми раді підтримувати ініціативи наших випускників та пишаємося їх готовністю ділитися знаннями та порушувати важливі для суспільства проблеми. Тренінг з протидії насильству – вже четвертий за рахунком – привертає увагу до болючої теми, про яку інколи через упередження та болючість так непросто говорити.    

21 червня 2019 року в м. Дніпро за ініціативи випускниць Програми «Адвокат Майбутнього» Тамари Бугаєць та Людмили Гриценко відбувся тренінг на тему «Особливості участі адвоката у справах, пов’язаних з представництвом інтересів осіб, постраждалих від домашнього насильства».

Захід пройшов за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві з Радою адвокатів Дніпропетровської області.

Серед ключових тем заходу: домашнє насильство: фокус на Soft Skills та Hard Skills; особливості притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення домашнього насильства.

До тренерів заходу долучився Олександр Антонюк, суддя Жовтневого районного суду міста Дніпропетровськ. Він розповів про категорію справ, пов’язану з домашній насильством, та відповідну судову практику в Дніпрі та Дніпропетровській області.

Участь у заході взяли також і представники Дніпровського відділу поліції, зокрема, слідча СВ ДВП ГУНП в Дніпропетровській області О.В. Сисоєва та представник ЮП СП ДВП ГУНП у Дніпропетровській області О.В. Тарасов. Представники поліції висвітлили актуальні проблеми в справах щодо домашнього насильства, які виникають в Дніпропетровському регіоні. Також вони запропонували варіанти вирішення, одним з яких є ефективна співпраця адвокатів та правоохоронних органів у межах закону.

***

Шановні учасники, ми нагадуємо, що Програма «Адвокат Майбутнього» рада отримувати та ділитися з усією спільнотою Програми Вашими успіхами та подіями професійного життя. Чекаємо на Ваші повідомлення за адресою: info@tomorrowslawyer.org

Програма «Адвокат Майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті. 

Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконувався Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.