Peer-to-peer. «Розвиток емоційної компетентності адвоката»

8-9 червня 2021 року відбувся четвертий тренінг в рамках проєкту peer-to peer! Випускниці програми«Адвокат майбутнього»  Марія Прокопчук (G9) та Ганна Душкова (G12) провели офлайн-тренінг «Розвиток емоційної компетентності».

Під час тренінгу учасники дізнались та працювали над темами про:
1. Роль та значення емоційного інтелекту, його значення в житті людини;
2. Функції емоцій та драму емоційного інтелекту;
3. Механізм формування людських установок та упереджень;
4. Підходи до управління власними емоціями та емоційними станами: тілесно орієнтовний підхід; когнітивно-поведінковий;
5. Природу стресу та емоційного вигорання;
6. Техніки врегулювання емоційного стану;
7. Теорію позитивного мислення.

Програма тренінгу була розроблена  тренерками  за підтримки ГО«Адвокат майбутнього» та була наповнена практичним відпрацюванням навичок управління емоціями та розбіром власних життєвих конфліктних ситуацій.

Тренерки – Марія Прокопчук та Анна Душкаова – адвокатки, випускниці програми «Адвокат майбутнього» та сімейні медіаторки.

Партнер заходу – Асоціація правників України.

***

Програма «Адвокат майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

 Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.