Peer-to-peer «Оподаткування адвокатської діяльності»

23 липня 2020 року відбулась третя зустріч адвокатів та адвокаток майбутнього в рамках проєкту «Peer-to-peer» у форматі вебінару.

Випускник першого сезону програми «Адвокат Майбутнього» Віталій Наконечний разом з  випускницею третього сезону Оленою Грицаєнко  провели Peer-to-Peer на тему Оподаткування адвокатської діяльності.

Олена та Віталій поділились своїм досвідом з організації оподаткування адвокатської діяльності.

Говорили про:

  • Оподаткування та ЄСВ для індивідуальної адвокатської діяльності;
  • Переваги та недоліки «самозайнятої особи»;
  • Загальну система оподаткування АБ та АО;
  • Спрощену систему оподаткування АО та АБ;
  • Безпосереднє управління діяльністю адвокатами-засновниками VS трудовий договір;
  • Дивіденди та заробітна плата.

Цього разу Peer-to-peer зібрав на зустріч 37 випускників та випускниць з всіх трьох сезонів програми «Адвокат майбутнього»:

Програма «Адвокат майбутнього» – дієва мережа адвокатів, що об’єднує лідерів думок адвокатури, які надають правничу допомогу відповідно до найвищих етичних стандартів, є агентами змін у суспільстві та лідерами у професійній спільноті.

 Програма «Адвокат майбутнього» була започаткована у 2016 році і вперше реалізована у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що виконується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги. Наразі вона впроваджується і розвивається за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Громадською організацією «Адвокат майбутнього» у партнерстві з Асоціацією правників України та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів БПД.