Президент АПУ Денис Бугай презентував перші результати роботи програми «Адвокат Майбутнього»

КИЇВ 31 березня 2017 року — Президент Асоціації правників України (АПУ) Денис Бугай презентував перші результати роботи програми «Адвокат Майбутнього» під час ХІІІ Щорічного юридичного форуму «Розвиток юридичних послуг в Україні — 2017».

«Ця Програма — один із проектів, який якісно змінить правову спільноту України найближчим часом», — підкреслив Президент АПУ під час свого виступу. Говорячи про реалізовані завдання у межах Програми, яка стартувала у листопаді 2016 року, він навів доволі показову статистику: «на конкурсній основі з 707 кандидатів було відібрано 111 адвокатів-учасників з 24 регіонів України, які сформували 4 навчальні групи по 27-28 учасників у кожній. Таке різноманіття учасників важливо, адже одним із завдань Програми є створення горизонтальної комунікації між професіоналами з усіх регіонів країни», — заначив Денис Бугай.

Над адаптацією канадських напрацювань до українських реалій працює команда з шести досвідчених експертів, серед яких: Сергій Гончаренко, Ольга Жуковська, Андрій Костін, Дмитро Кухнюк, Володимир Сущенко та Олександра Яновська.

Під час проведення форуму три групи вже пройшли навчання в Києві. Тренером цього модуля стала Ірина Глущенкова, сертифікований бізнес-тренер, фасилітатор, офіційний тренінговий партнер EBA. Протягом 2017 року на учасників ще чекає три триденні сесії, які проходитимуть у Львові, Харкові та Одесі.

***

Нагадуємо, що програма «Адвокат Майбутнього» реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, та фінансується Урядом Канади.

Програма «Адвокат Майбутнього» — перша професійна програма розвитку для адвокатів, покликана підтримати співтовариство однодумців — професіоналів, які прагнуть підвищити якість правничої допомоги, ефективно впроваджувати реформи у сфері правосуддя, розвивати професійну спільноту.

Програма розрахована на чотири навчальні модулі, які охоплюють найважливіші теми у роботі адвоката, такі як робота з клієнтом, взаємодія адвоката з судом та іншими учасниками процесу, комунікація у юридичному співтоваристві та зв’язки з громадськістю і медіа.